فروشگاهبزرگتجهیزاتپزشکیسدان

download

تجهیزاتپزشکی امروزه دیگر تنها متعلق به بیمارستان­ها نیست. افراد مختلف می­توانند بدون مراجعه به مراکز درمانی از نسخه­های خانگی و متداول این دستگاه­ها استفاده کنند و به روال عادی زندگی خود بازگردند.

در این مقاله قصد داریم تعدادی از این تجهیزات خانگی را به شما معرفی کنیم و در پایان نیز نحوه خریدشان را به شما بیاموزیم. پس همراه ما باشید.

معرفی تجهیزات پزشکی مختلف

تجهیزات پزشکی شامل تمام سخت­افزار و نرم­افزاری می­شود که لوازم پزشکی برای پیشگیری، درمان و تشخیص بیماری مورد استفاده قرار می­گیرد. گاهی تجهیزات پزشکی می­تواند بیماری را برای یک فرد راحت­تر کند.

 ابزاری مثل ویلچر برقی کمک خواهد کرد که بیمار روند عادی زندگی­اش را تا حدودی داشته باشد. یا در یک مثال دیگر اکسیژن­­ساز کمک می­کند که یک بیمار تنفسی راحت­تر نفس بکشد. در ادامه بیشتر بررسی خواهیم کرد.

ویلچربرقی

افرادی که پایین­تنه ضعیفی دارند به تشخیص پزشک می­توانند از ویلچر­های برقی برای حرکت بهتر بهره ببرند. هزینه تهیه آنها نسبت به ویلچرهای معمولی بیشتر است. معمولا هم از متریال بهتری برای ساخت آنها استفاده شده و مقاومت بیشتری دارند.

افرادی که ضعف عضلانی دارند و به غیر از پایین­تنه خود، با حرکت زیاد دست نیز دچار مشکل می­شوند باید از ویلچر برقی استفاده کنند. برای چنین افرادی باید صندلی را در موقعیت مناسب تنظیم کرد تا گردش خون در بدنشان به شکل طبیعی جریان داشته باشد.

انواع ویلچر برقی به لحاظ موتور

download%20(1)

بر اساس محل قرارگیری موتور و نحوه انتقال قدرت به چرخ­ها باید آنها به سه دسته تقسیم کرد.

ویلچر موتور عقب

این ویلچرها مناسب افرادی است که به سرعت بالایی نیازمندند. از آنجا که انتقال قدرت در این مدل از عقب صورت می­گیرد با سرعت بیشتری نیز روبرو خواهیم بود.

ویلچر چرخ وسط

قدرت مانور و کنترل حرکت در ویلچرهایی که تمرکز اصلی­شان بر روی چرخ­های وسطی­ست بیشتر است. با چنین صندلی­­های چرخ­داری می­توان برد بیشتری را تجربه کرد و کنترل فوق­العاده‌ای­ بر حرکت داشت.

ویلچر موتور جلو

موتور در جلو دقیقا باید خلاف مورد اول که معرفی کردیم بدانیم. اگر در مورد اول با سرعت طرف بودیم حالا با قدرت طرف هستیم. به دلیل سیستم انتقال قدرت خاص، در این نوع ویلچرها قدرت بیشتری می­بینیم.

اکسیژنساز

اکسیژن ساز یک دستگاه فوق­العاده برای افرادی است که از مشکلات تنفسی رنج می­برند. به طور کلی ما به مقدار مشخصی اکسیژن در فضا احتیاج داریم. برای فردی که درگیر مشکلات قلبی، ریوی و تنفسی است این مقدار باید بیشتر باشد تا در تنفس مشکلی پیش نیاید.

دستگاه­های اکسیژن ساز با تصفیه هوا و ساخت اکسیژن بیشتر این مشکل را حل خواهند کرد. نمونه­های خانگی آن را می­توان به راحتی تهیه کرد و در کنار آن یک نمونه پرتابل یا قابل حمل نیز در نظر گرفته شده تا افراد خارج از فضای بسته نیز مشکل تنفسی نداشته باشند.

چگونه از اکسیژن ساز استفاده کنیم؟

استفاده از این دستگاه کار سختی نیست. با روشن شدن آن هوا وارد دستگاه خواهد شد. سپس نیتروژن موجود در هوا جذب سطح مشخص شده در دستگاه می­شود. ما نیتروژن را به شکل عادی در طول روز تنفس می­کنیم و متوجه آن نمی­شویم اما بیماران ریوی به راحتی با تنفس نیتروژن مورد آزار قرار خواهند گرفت.

سپس دستگاه بر اساس تنظیمات ما در هر دقیقه مقدار مشخصی اکسیژن خارج خواهد کرد. اکسیژن با خلوص بالا توسط ماسک مخصوص به بیمار خواهد رسید.

تجهیزات معرفی­شده را چگونه تهیه کنیم؟

برای خرید تجهیزاتپزشکی به سایت فروشگاه بزرگ سدان مراجعه کنید. سدان به عنوان اولین و بزرگ­ترین فروشگاه در زمینه فروش تجهیزات و ابزار پزشکی در کشور آماده خدمت­رسانی به شما عزیزان است. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کافیست سری به وبسایتسدان بزنید.

جمع­بندی

برای خرید تجهیزاتپزشکی لازم نیست از خانه خارج شوید. شما می­توانید تنها با چند کلیک محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در سریع­ترین زمان آن را دریافت کنید.

ویلچر یک ابزار مهم برای افراد ناتوان جسمی است. آنها به کمک صندلی چرخدار زندگی بهتری خواهند داشت و حس زنده بودن بیشتری در روح­شان جریان پیدا می­کند. به همان اندازه اکسیژن ساز می­تواند کیفیت زندگی بیماران تنفسی را بهبود بخشد.

با تهیه چنین لوازمی آنها قطعا امید بیشتری به زندگی پیدا خواهند کرد. ممنونیم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. برای خرید این تجهیزات به سایت سدان مراجعه کنید.

Share your love
mudregupse
mudregupse
Articles: 272

Leave a Reply